Показати меню

Зустріч за участі освітян району

четвер, 11 Січень 2018, 12:36
zust osv

Методисти відділу освіти райдержадміністрації разом з керівниками закладів загальної середньої освіти відвідали Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького, де відбулась зустріч з представниками громадських організацій,  науковцями університету в межах реалізації соціального проекту «Картування громад як інструмент для впровадження політики «Місто, що навчається».

Даний проект є складовою Всеукраїнського проекту «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії» та впроваджується у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), ГО «Українська бібліотечна асоціація» та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016–2018 рр.

В ході заходу були обговорені основні питання формування освітнього простору нового формату та інші актуальні питання освітянської галузі.