Показати меню

Земний уклін працівникам землі

вівторок, 19 Листопад 2019, 16:34
denselhoz0

Сьогодні Терпіннівський будинок культури зустрічав гостей з усього району на урочистому заході з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

На честь господарів землі, мудрих, самовідданих, невтомних сільських трудівників у цей святковий день звучали гучні оплески, запальні пісні та щедрі вітання.

«Саме від вашої діяльності, шановні аграрії, значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання всього Мелітопольського краю. Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців нашого району необхідною продовольчою продукцією.

Дозвольте від щирого серця подякувати всім представникам агропромислового комплексу за щоденну самовіддану працю. Нехай ваша любов до землі вертається у вигляді щедрих урожаїв, а у ваших сім’ях панує злагода і достаток», — зазначив у своєму виступі начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Михайло Данченко.

Також вітальні слова аграріям Мелітопольського району висловили народний депутат України Сергій Мінько, голова районної ради Олександр Мордик, голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу Олександр Левадний, Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова та директор СБК «Дружба» Василь Масалабов.

Окрім сердечних вітань представники агропромислової галузі району були нагороджені численними грамотами та подяками обласного і районного рівнів.

Вже за доброю традицією були підбиті підсумки обласного змагання за досягнення найвищих намолотів на збиранні врожаю. Комбайнові екіпажі господарств Мелітопольського району щороку беруть участь у змаганнях і виборюють кращі місця серед призерів. У 2019 році друге і третє місце також за хліборобами нашого району.

Отже, за досягнення найвищих намолотів на збиранні врожаю 2019 року нагороджено комбайновий екіпаж ТОВ «Агрофірма «Степове» у складі комбайнера Сергія Ковальова, помічника комбайнера Олександра Стрючкова та  водія Арсена Кузькова. Цей екіпаж комбайном ДОН-1500 намолотив 2116 т зерна з площі 372 га та посів почесне друге місце в обласному конкурсі.

denselhoz1

Комбайновий екіпаж ДП ДГ «Відродження» у складі комбайнера Андрія Масалики, помічника комбайнера Віктора Марченка, водіїв Олександра Мороза та Олексія Зуя комбайном Джон Дір 9660-STS намолотив 3018 т зерна з площі 928 га та посів третє місце в обласному конкурсі.

Протягом всього заходу працівників сільського господарства вітали аматори народного мистецтва, які виконували у цей святковий день свої найкращі хореографічні, циркові та вокальні номери.

denselhoz2