Показати меню

Землекористувачів, які використовують земельні ділянки без правовстановлюючих документів, зобов’язали відшкодувати збитки

понеділок, 12 Березень 2018, 16:48
auktsion1

Сьогодні проведено засідання районної комісії з питань визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яку було створено з метою визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам (орендарям) для їх подальшого відшкодування.

На комісії розглядалися питання визначення та нарахування збитків завданих Семенівській сільській раді за використання без правовстановлюючих документів земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна.

Присутні землекористувачі, заслухав обґрунтовані розрахунки, доведені представниками Семенівської сільської ради, погодилися на сплату нарахованих їм збитків.

Питання нарахування та визначення збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів землекористувачами, які не з’явилися на засідання комісії, перенесені на наступне засідання із відповідним повідомленням.