Показати меню

Завершення жнив увінчалося святом

п’ятниця, 28 Липень 2017, 14:48
zav zhnyv 0

Хлібороби Мелітопольщини з честю виконали свій головний землеробський обов’язок, зібрали вирощений нелегкою працею урожай ранніх зернових культур. Сьогодні в с. Трудове відбулося офіційне підведення підсумків жнив у 2017 році.

У святковому заході взяли участь керівники райдержадміністрації, райкому профспілки працівників агропромислового комплексу, сільгоспвиробники району та працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Під час своєї доповіді перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов передав щирі вітання від голови районної державної адміністрації Олександра Мангула, подякував працьовитим людям, які самовіддано та завзято трудяться в полях району, а також зазначив, що цього року намолочено 135,7 тисяч тонн зерна, середня врожайність складає 32,5 ц/га.

zav zhnyv 1

По завершенню урочистих привітань розпочалась церемонія нагородження. За результатами змагання визначені переможці:

— серед господарств, що мають в обробітку ріллі більше 1000 га, третій рік поспіль І місце вибороло ПП «Могучий» під керівництвом Миколи Кишка за отримання найвищого валу зерна понад 12,5 тисяч тонн, ІІ місце у ТОВ «Росія», ІІІ місце посіло товариство «Фрідом Фарм Терра» на чолі з Олександром Перцевим;

— серед господарств, що мають в обробітку ріллі від 500 до 1000 га, І місце присуджено ТОВ «Східне», ІІ місце отримав приватний підприємець Олександр Кудикін, ІІІ — ФГ «Юсона» під керівництвом Володимира Леня.

За зайняті призові місця керівники районної влади нагородили переможців почесними грамотами, подяками, перехідним кубком та пам’ятними медалями райкому профспілок працівників агропромислового комплексу.

Почесною грамотою Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  відзначені Микола Кишко, Микола Бандура, Віктор Яцковський та Сергій Болгар.

zav zhnyv 2 zav zhnyv 3

За вагомий внесок у валове виробництво зерна та високі показники урожайності почесна грамота вручена директору ДП «Дослідне господарство «Відродження» Віктору Красноперу, голові СБК «Дружба» Василю Масалабову, керівнику ТОВ «Агрофірма МИР» Василю Руденькому, директору ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня» Івану Гринціву та іншим.

Життя іде… І не вичерпується хліборобський рід. Трудові династії поповнюються молодими фахівцями. Діти і онуки продовжують справу своїх батьків. Тож продовжувачам династії хліборобів були вручені подяки, а їх батьки і діди урочисто пов’язали їм стрічки з надписом «Продовжувач трудової династії».

Закінчився захід спільним фотографуванням на згадку та куштуванням запашного хлібу, дбайливо випеченого з нового врожаю.

Сохранить