Показати меню

Засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, розповіли про тонкощі та нюанси пенсійного забезпечення

середа, 8 Серпень 2018, 16:16
prob

6–7 липня поточного року до Мелітопольського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області завітали представники Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області: завідувач та спеціаліст сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Лариса Фесенко та Юлія Кондратенко.

Фахівці управління надали комплексу інформацію клієнтам пробації про умови виходу на пенсію.

Особливу увагу приділили питанню необхідності набуття страхового стажу, оскільки з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають чоловіки після досягнення ними 60-річного віку та жінки після досягнення ними відповідного пенсійного віку за наявності в них страхового стажу не менше 25 років. При цьому було зауважено, що мінімальний страховий стаж буде збільшуватися до 35 років в 2028 році.

Поряд з цим, спеціалісти нагадали присутнім про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та щодо змін з 1 січня 2018 року у добровільному страхуванні.

Також була надана інформація про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, запропоновано учасникам заходу зареєструватися та отримувати інформацію застрахованої особи про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески.

Запрошені на захід мали змогу отримати індивідуальну консультацію фахівця щодо пенсійного забезпечення. Всім учасникам були вручені брошури з висвітлених питань.

Мелітопольський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Запорізькій області вдячний соціальним партнерам з Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду, які надають фахові консультації громадянам та відповідають на всі питання, що виникають під час зустрічей.