Показати меню

Засідання Координаційної ради з питань розвитку козацтва

понеділок, 7 Жовтень 2019, 16:11
radakoz0

Сьогодні за участі членів громадського формування «Козацький дозор», представників військкомату та правоохоронних органів відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку козацтва.

Розпочав засідання голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, який зауважив на заходах із благоустрою поховань солдатів Другої світової війни на меморіальному комплексі «Вотан» біля с. Мордвинівка та  запропонував всім присутнім долучитися до районних заходів з нагоди відзначення Дня захисника України, які проходитимуть 11 жовтня в с. Семенівка. Також очільник райдержадміністрації виконав приємну місію — вручив нагороди найактивнішим членам Козацького дозору: Юрій Стреляєв отримав орден Богдана Хмельницького І ступеня, а Дмитро Попелешко — грамоту Міжнародної спілки козаків «Запорізька Січ».

radakoz1 radakoz2

Крім того, у ході засідання керівники Новобогданівського, Терпіннівського, Семенівського, Мордвинівського та Новгородківського підрозділів ГФ «Козацький дозор» доповіли про роботу у літній період. Так, було зазначено на охороні громадського порядку на території сільських рад, чергуванні представників підрозділів під час масових заходів, у вихідні та у вечірній час, охороні лісосмуг, продовження роботи у напрямку патріотичного виховання молоді. Також акцентовано увагу на співпраці з сільськими радами та дільничними інспекторами стосовно дотримання правопорядку на відповідних територіях, можливості встановлення відеоспостереження задля поліпшення криміногенної ситуації.

Після доповідей учасники засідання обговорили питання щодо патріотичного виховання молоді, затвердили план заходів на майбутнє та звіт за проведену роботу у цьому році.

radakoz3