Показати меню

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

вівторок, 11 Червень 2019, 16:30
zasdity

В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Сьогодні, заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська провела чергове засідання комісії  з питань захисту прав дитини.

На розгляд членів комісії було винесено 11 питань, серед яких: забезпечення соціального захисту новонародженої дитини, позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітніх дітей, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надання дозволів на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, встановлення піклування над неповнолітньою дитиною, встановлення часу зустрічей з дитиною та інші.

Під час обговорення питань, які стосувалися кожної окремої сім’ї, члени комісії висловили свої думки та після дискусій приймали ту позицію, в якій найкомфортніше себе б почувала дитина.

За результатами засідання комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.