Показати меню

Засідання колегії райдержадміністрації

четвер, 26 Вересень 2019, 15:04
kolegia0

Сьогодні було проведено засідання колегії районної державної адміністрації. На засідання були запрошені сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, керівники правоохоронних органів, начальники відділів структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перше питання стосувалось готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Мелітопольського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

За інформацією начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, з питань житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Юлії Бовкун в цілому, підготовка об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства в районі близиться до завершення. Опалювальний сезон 2019/2020 років буде розпочато своєчасно, виходячи з кліматичних умов та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації.

З питання щодо стану організації навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти Мелітопольського району доповіла виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталя Горєва. Після доповіді члени колегії рекомендували прийняти розпорядження голови райдержадміністрації із низкою доручень, серед яких: сприяти створенню умов для інклюзивного навчання; забезпечити організаційно-фінансові засади діяльності навчальних закладів щодо організації навчання дітей з особливими потребами; забезпечити підготовку кадрів для впровадження інклюзивного навчання та їх безперервний професійний розвиток; забезпечити поточний моніторинг роботи інклюзивних класів та дошкільних груп; сприяти залученню дітей із особливими освітніми потребами до участі у  виховних та культурно-масових заходах тощо.

Останнє питання стосувалось підсумків роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в Мелітопольській районній державній адміністрації. Роботу з цього напрямку у поточному році було визнано задовільною.

Після розгляду питань порядку денного з кожного питання було прийняте відповідне розпорядження голови районної державної адміністрації.

kolegia1 kolegia2