Показати меню

Заходи із забезпечення безпечного проїзду тривають

вівторок, 8 Січень 2019, 14:45
pog trasa

У зв’язку зі складними  погодними умовами запорізькі дорожники працюють у посиленому режимі. Для зимового утримання автодоріг загального користування державного значення задіяно всі філії ДП «Запорізький облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що у зв’язку із завершенням проведення комплексу заходів з очищення покриття від снігу та оброблення його протиожеледними матеріалами, знято обмеження та відновлено рух транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ, км 475+000 — км 604+086 та Н-30 Василівка — Бердянськ, км 45+000 — км 143+000.

Наразі на дорогах загального користування державного значення для ліквідації зимової негоди задіяно 63 одиниці спецтехніки та 82 дорожніх робітника. Працюють усі філії ДП «Запорізький облавтодор».

Заходи із забезпечення безпечного проїзду тривають.

Дорожники області звертаються до водіїв з проханням — при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та за можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Крім цього, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов за можливості утриматися від поїздок на далекі відстані.