Показати меню

Вирішувалися питання функціонування окремих комунальних закладів району

середа, 24 Липень 2019, 16:38
koordrada

Голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, за участі першого заступника Андрія Фесика, взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради Олександрові Мордику.

На засіданні були присутні сільські голови, головний лікар Мелітопольської центральної районної лікарні Геннадій Ткаченко, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської райради Віталій Нєдєлько, працівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час засідання директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мелітопольської райради Віталій Нєдєлько довів до відома присутніх здійсненні розрахунки щодо можливого штатного розпису, фінансових витрат у розрізі сільських рад у разі створення відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, зазначеного Територіального центру.

Враховуючи різні думки сільських голів, було вирішено опрацювати питання щодо принципу розподілу витрат на функціонування такої установи між сільськими радами, направити запити у сусідні райони щодо їх можливої участі у створенні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, на договірних засадах.

Крім того, присутні заслухали заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Олену Олійник з питання щодо утримання комунального підприємства «Студія «Мелітопольський район» Мелітопольської районної ради у 2020 році. Олена Олійник запропонувала з 1 січня 2020 року здійснювати фінансування вказаного підприємства за рахунок районного бюджету та бюджетів об’єднаних територіальних громад, зважаючи на те, що послугами «Студії» мають змогу користуватися всі мешканці району.

За результатами обговорення обох питань присутні вирішили розглянути порушені питання із депутатськими корпусами сільських рад та прийняти остаточні рішення на наступному засіданні.