Показати меню

Випускники шкіл обирають майбутню професію

п’ятниця, 9 Лютий 2018, 16:08
prometey

В Костянтинівській СРШ І–ІІІ ступенів «ПРОМЕТЕЙ» з поглибленним вивченням предметів відбулася традиційна для місячника профорієнтації зустріч випускників школи (10, 11 клас) з викладачами Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. На заході були присутні викладачі кафедри української та зарубіжної літератури,  філософії та економіки. Випускники мали змогу переглянути презентацію про педагогічний університет, його факультети та кафедри, ознайомитись з умовами вступу до вишу, отримати вичерпну інформацію про те, що необхідно знати абітурієнтам 2018 року. По закінченню зустрічі школярам були роздані інформаційні буклети.

Цього ж дня в Костянтинівському районному навчально-виховному об’єднанні № 1 «Таврія» відбулися загальношкільні батьківські збори. З метою проведення профорієнтаційної роботи та інформування присутніх про правила вступної кампанії 2018 року на батьківські збори були запрошені викладачі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Перед батьками виступили представники кафедри української та зарубіжної літератури — Тетяна Шарова, Людмила Копєйцева, викладач кафедри філософії — Роман Олексенко, викладач кафедри економіки, управління та адміністрування — Олена Лєбєдева.

В ході зустрічей присутні отримали цікаву, корисну та змістовну інформацію про спеціальності, які можна отримати, навчаючись у вузі.