Показати меню

Вуличний пікнік «Ми живемо в новій громаді»

середа, 16 Травень 2018, 11:11
gromada

18 травня о 10 годині біля бібліотеки с. Нове відбудеться «Вуличний пікнік» з інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

В ході зустрічі порушуватимуться питання аспектів децентралізації, структури та повноважень посадових осіб ОТГ, функцій старости, функціонування державних установ, надання адміністративних послуг в ОТГ. З метою надання відповідей на ці та інші питання підготовлено інформаційні матеріали, які можна отримати під час заходу.

Крім того, обговорюватимуться ідеї, що можуть змінити життя людей у громаді, озвучуватимуться потреби та проблеми жителів Новенської сільської ради, а також шукатимуться шляхи їх вирішення.

Захід відбуватиметься у форматі інтерактивного спілкування на відкритому до ідей та думок просторі.

Координатори зустрічі: Ганна Бондаренко (098-729-91-81), Наталя Іванова (067-292-54-25), ngo.ualc@gmail.com

Зустріч проходитиме у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

У Мелітопольському районі проект впроваджується Мелітопольською центральною районною бібліотекою в партнерстві з громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються».