Показати меню

Візит до Полянівської сільської ради

п’ятниця, 4 Січень 2019, 21:38
gazpol0

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Селевич разом зі своїм першим заступником Андрієм Фесиком та в. о. керівника апарату райдержадміністрації Олександром Комаром перебували на території Полянівської сільської ради.

Під час візиту представники влади зустрілися із Полянівським сільським головою Любов’ю Дутко та обговорили питання функціонування соціально-значущих об’єктів сільської ради та життєдіяльності населених пунктів.

Особлива увага була зосереджена на питанні газифікації села Мар’ївка. Це питання давно трималося на контролі районної державної адміністрації та потребувало вирішення.

У 2012 році за кошти населення були виконані розвідні мережі газопостачання по с. Мар’ївка, проте підвідний газопровід від с. Полянівка до с. Мар’ївка протяжністю 3 км був відсутній.

Завдяки плідній співпраці керівництва райдержадміністрації з облдержадміністрацією та за підтримки голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля на будівництво газопроводу середнього тиску від села Полянівка до села Мар’ївка у минулому році були виділені кошти з обласного бюджету у сумі 500 тис. грн.

До кінця 2018 року всі заплановані будівельні роботи завершено, кошти освоєні в повному обсязі. Наразі вирішується питання стосовно введення в експлуатацію готового об’єкту.

Представники районної влади проінспектували стан проведених робіт з будівництва газопроводу та запевнили, що додадуть максимум зусиль, щоб у найближчий час забезпечити мешканців Мар’ївки довгоочікуваним блакитним паливом.

gazpol1 gazpol2