Показати меню

Вітаємо переможниць обласного конкурсу

вівторок, 6 Березень 2018, 12:20
den mordvin

Щороку у Запорізькому регіоні проходить конкурс «Господиня свого краю», який проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Жінка завжди сприймалася як особа загадкова та прекрасна. Її краса надихає чоловіків на великі звершення, її здатність давати життя викликає захоплення та повагу. Протягом віків роль жінки у житті суспільства змінювалася. Проте сьогодні жінка на рівні з чоловіками бере активну участь у суспільному, економічному та культурному житті. Вона стала вільною у виборі способу життя. Жінка працює, будує бізнес, створює нові проекти, подорожує, здобуває декілька освіт. А вдома вона — турботлива матуся та любляча дружина, яка повинна створити затишок в оселі, смачно нагодувати сім’ю і при цьому залишитися цікавою, тендітною та приємною.

Мелітопольський район багатий «господинями свого краю». У цьому році 12 учасниць від Мелітопольського району взяли участь у обласному конкурсі, троє з них визнані переможцями.

Так, у номінації «Жінка — берегиня свого роду» перемогу здобула багатодітна мати з села Терпіння Світлана Сарбаш, яка гідно, у достатку, турботі та любові виховала 13 дітей: п’ять дівчинок та вісім хлопчиків.

gsk4 gsk5

У ще одній номінації «Жінка — громадський діяч» найкращою визначено голову правління громадської організації «Центр «Побратим», керівника Центру надання допомоги учасникам Антитерористичної операції при Мелітопольській райдержадміністрації Світлану Алексєєву. Завдяки цій мужній жінці налагоджено ефективну співпрацю всіх районних служб та учасників АТО. Вона безпосередньо працює з ветеранами, допомагаючи їм в соціальній адаптації та працевлаштуванні. Вирішує питання оздоровлення та психологічної реабілітації, соціально-побутового забезпечення бійців. Працює з сім’ями загиблих воїнів АТО.

gsk2

У номінації «Жінка — працівник охорони здоров’я» перемогу здобула головна медична сестра Мелітопольської центральної районної лікарні Наталя Кузнецова. Під час вирішення професійних завдань Наталя Олександрівна виявляє наполегливість та завжди досягає поставлених цілей.

gsk3

Щиро вітаємо чарівних переможниць обласного конкурсу, бажаємо їм залишатися чутливими, добрими, ніжними та завзято відстоювати активну життєву позицію.