Показати меню

Вітання зі святом — Дня Захисника України

вівторок, 13 Жовтень 2020, 18:43
denzah0

Сьогодні, з нагоди Дня Захисника України в Будинку культури в с. Семенівка пройшов урочистий захід, який супроводжувався відзнакою військовослужбовців, які проходять службу на території Мелітопольського району, та святковим концертом.

З Днем Захисника України військовослужбовців привітали голова Мелітопольської районної державної адміністрації Володимир Цап, голова Семенівської сільської ради ОТГ Андрій Єрмоленко, командир в/ч А 2558 Олександр Купчук, які вручили відзнаки військовослужбовцям та волонтерам.

За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисника УкраїниВолодимир Цап вручив подяки голови Запорізької обласної державної адміністрації учасникам бойових дій — Ганні Бондаренко, Олександру Довбню, а також командиру інженерного батальйону військової частини А 2558, учаснику бойових дій Олександру Гузєву та начальнику радіолокаційної станції військової частини А 1512 Сергію Коліснику.

Володимир Цап у своїй промові привітав захисників зі святом, побажав їм міцного здоров’я, благополуччя та добробуту в родинах, успіхів в нелегкій справі захищати батьківщину та наголосив, що важливо, виконуючи сумлінно та мужньо свій обов’язок — оберігати і захищати Батьківщину, залишитися живими і здоровими.

Учасники заходу вшанували загиблих Захисників, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної української держави, хвилиною мовчання.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт, на якому виступили колективи художньої самодіяльності, а також переможці різних пісенних конкурсів.

denzah1 denzah2

denzah3

denzah4

denzah5

denzah6