Показати меню

Військовослужбовці приймали вітання

четвер, 6 Грудень 2018, 11:55
zsu0

Військовослужбовці завжди були опорою нашої держави. Саме вони захищають рубежі нашої країни, її національні та конституційні інтереси, забезпечують безпеку всіх громадян. Саме вони завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Сьогодні ці мужні, самовіддані та хоробрі захисники відзначають своє професійне свято — День Збройних Сил України.

З нагоди свята голова районної державної адміністрації Сергій Селевич, за участі Семенівського сільського голови Андрія Єрмоленка, відвідав військові частини, розташовані на території району.

zsu1 zsu2

В ході візиту очільник району зустрівся із військовослужбовцями, ознайомився із умовами несення служби та облаштування пробуту військових, обговорив із командуванням частин проблемні питання та можливості щодо їх вирішення. Акцентував увагу на розробці районної програми, яка передбачає надання допомоги військовим частинам, які дислокуються на території району. Ну і звичайно, привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Побажав їм всіляких гараздів, здоров’я, миру та стабільності, подякував за гідне несення служби, спокій на нашій території та захист українських кордонів.

zsu3

За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм командир військової частини А 1512 Сергій Калмиков отримав грамоту Запорізької обласної державної адміністрації.

zsu4