Показати меню

Відзначили свято шани і мудрості, досвіду та слави

понеділок, 30 Вересень 2019, 15:05
dnveter0

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні цього дня святкують ще й День ветерана.

Надбання ветеранів неможливо переоцінити, адже саме їх силами і вмінням, мужніми руками та розумом будувалась наша країна. Та й тепер, незважаючи на поважний вік, ці люди не стоять осторонь, а допомагають молодим творити майбутнє нашої Батьківщини.

Сьогодні в райдержадміністрації зі святом шани і мудрості, досвіду і слави вітали ветеранів Мелітопольського району.

dnveter1 dnveter2

Із промовою до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

«Я від щирого серця вітаю усіх представників старшого покоління зі святом людей, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя нашої країни!

Сьогодні є  прекрасна можливість сказати всім вам теплі слова подяки за внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

dnveter3

Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція завжди були і будуть взірцем для підростаючого покоління. Ви передаєте у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя», — зазначив очільник райдержадміністрації та вручив нагороди найкращим представникам ветеранської організації.

dnveter4 dnveter5

Також слова вітання висловили очільник районної ради Олександр Мордик, голова громадської організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова та інші, вони побажали людям поважного віку міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, миру та спокою.

Гарний настрій та приємні спогади винуватцям свята подарували творчі колективи району, які заспівали популярні пісні минулих років та повернули присутніх у далекі безтурботні роки — часи молодості, щастя та радості!

dnveter6 dnveter7

dnveter8 dnveter9