Показати меню

Відсвяткували день народження держави

п’ятниця, 23 Серпень 2019, 14:27
dennez0

У ці серпневі дні наша країна святкує визначні дати: День Державного Прапора України та 28-у річницю незалежності України.

З нагоди відзначення державних свят за участі новообраного народного депутата України Сергія Мінька, депутатів різних рівнів, сільських голів, керівників установ та організацій, почесних громадян району, представників органів державної влади та громадськості відбулись районні урочистості.

.

dennez1 dennez2

Розпочались вони біля центрального входу до райдержадміністрації із мітингу та урочистої церемонії підняття Державного Прапора України.

Слово для виступів було надано Сергію Міньку, який привітав присутніх зі святами, побажав добробуту, мирного неба та розвитку нашій державі.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих, які віддали своє життя заради незалежності та свободи нашої Батьківщини, слова щирої подяки були висловлені тим, хто і нині відстоює цілісність і суверенітет нашої країни.

dennez3 dennez4

Продовжився районний  захід вже у великій залі засідань районної ради виступами районних керівників.

dennez5 dennez6

«Наш стяг — це наш історичний дух, наша совість і наша незламність, це вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу про вільну і незалежну Україну. Тож, бажаю всім присутнім в цій залі віри в нашу державу, в наш український народ, у наше світле майбутнє!», — зазначив під час своєї промови голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

dennez8

Під час церемонії нагородження медаль «За розвиток Запорізького краю» була вручена депутату районної ради Сімону Маргаряну, грамотами і подяками було відзначено кращих військовослужбовців та фахівців різних галузей. Крім того, очільники районної влади Сергій Селевич та Олександр Мордик отримали нагороди від командування військової частини А 2558.

dennez9 dennez10

dennez11 dennez12

Також на сцену було запрошено представників молоді, які досягли певних успіхів у різноманітних сферах життя. Молодий вчитель, спортсмен, працівник культури, та мистець залюбки поділилися з присутніми своїми роздумами про майбутнє нашої України.

dennez13 dennez14 dennez15

Урочистості супроводжувалися гучними оплесками, сердечними вітаннями, патріотичними номерами, які яскраво довели, що українці красиві, талановиті, вправні, завзяті та славні!

dennez16 dennez17

dennez18 dennez19