Показати меню

Відбулись звітно-виборчі збори ветеранської організації

середа, 6 Листопад 2019, 16:02
zbirveter0

Сьогодні були проведені звітно-виборчі збори громадської організації «Мелітопольська районна організація ветеранів війни, праці та дітей війни». На захід були запрошені члени районної організації, представники райдержадміністрації та районної ради, Пенсійного фонду, медичних установ району, засобів масової інформації та громадські активісти.

Розпочала збори голова організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова, зазначивши, що діяльність ветеранської організації спрямована на поліпшення соціального захисту людей похилого віку, зокрема, в питаннях пенсійного, медичного та побутового забезпечення. Крім того, вона запропонувала порядок денний зборів та прозвітувала про проведену роботу ветеранської організації протягом 2016–2019 років.

Після звіту відбулось обговорення питань діяльності організації та шляхів поліпшення її роботи, а також проведені вибори до робочих органів ветеранської організації.

Слід зазначити, що захід не обійшовся без нагород: за активну громадську позицію, участь у телемарафоні «Пам’ять», вагомий внесок у розвиток ветеранського руху Мелітопольського району обласну відзнаку отримав директор ФГ «Степове 2001» Сергій Зозуля.

zbirveter1 zbirveter2