Показати меню

Відбулись змагання з рекреаційних видів спорту

середа, 29 Вересень 2021, 16:36
sportinval0

Голова районної державної адміністрації Ігор Судаков взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття перших змагань з рекреаційних видів спорту серед членів Мелітопольського районного товариства інвалідів «Джерело», які проходили в Мелітопольському парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Вітаючи учасників заходу, Ігор Ігорович зазначив, що фізична культура і спорт сприяють покращенню самовідчуття та стану здоров’я. Учасники спартакіади є прикладом для мільйонів українців, адже вони показують, що ніякі обставини не зможуть зламати особистість, яка має  велику силу духу, волі, завзятості та загартованості. Своїм оптимізмом, жагою до життя вони заряджають усіх оточуючих.

sportinval1

sportinval2

sportinval3

Голова райдержадміністрації побажав учасникам змагання успіхів, натхнення і, звичайно, перемоги.

sportinval4

У цьому році у спартакіаді взяли участь команди з територіальних громад Мелітопольського району. Спортсмени з особливими потребами змагалися у баскетболі, дартсі, кеглях, бочі, шахах і шашках.

sportinval5

sportinval6

sportinval7

Під час церемонії нагородження заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Інна Когут,  начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк та голова МРТІ «Джерело» Олена Попова вручили переможцям змагань медалі, дипломи та подарунки.

sportinval8

sportinval9

sportinval10

sportinval11