Показати меню

Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

четвер, 13 Лютий 2020, 16:04
40ses0

Сьогодні відбулося засідання сорокової позачергової сесії Мелітопольської районної ради  сьомого скликання.

В роботі сесії взяли участь районні депутати, голова районної державної адміністрації Володимир Цап, голови ОТГ, сільські голови, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації та райради, представники місцевих засобів масової інформації.

Розпочалось засідання із представлення нового депутата районної ради. Депутатське посвідчення та значок депутата було вручено Тетяні Шабановій.

40ses1

На розгляд присутніх було винесено 8 питань порядку денного, серед яких: відміна електронного аукціону з продажу єдиного комплексу будівель та споруд ДОТ «Чайка», внесення доповнень до переліку майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району, що готується до приватизації, затвердження договорів оренди та додаткових угод до договорів оренди майна спільної власності територіальних громад району, внесення доповнення до рішення районної ради від 23.03.2018 року № 14 «Про погодження зміни меж адміністративно-територіальної одиниці Мелітопольського району». Конфліктів під час засідання не виникало. По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

40ses2

На завершення засідання депутатами було прийняте звернення до Офісу Президента України, Генерального прокурора України Рябошапки Р. Г., народного депутата України Мінька С. А., народного депутата України Крейденка В. В. щодо ситуації, яка склалася в населених пунктах Астраханської, Світлодолинської, Промінівської, Семенівської сільських рад Мелітопольського району Запорізької області  відносно незаконної передачі в оренду громадських пасовищ.