Показати меню

Відбулось засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

середа, 13 Червень 2018, 14:49
bzhd

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ольги Станчевської відбулося чергове засідання районної комісії з питання безпечної життєдіяльності населення.

На засіданні комісії були розглянуті питання щодо проведення в навчально-виховних закладах району роз’яснювально-профілактичної роботи серед дітей з питань безпеки життєдіяльності, стану невиробничого травматизму та ходу виконання заходів щодо профілактики травматизму невиробничого характеру в Мелітопольському районі. також був затверджений план роботи районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення на друге півріччя 2018 року.

У ході засідання з вищевказаних питань виступили фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації.

За результатами обговорення питань порядку денного було рекомендовано зобов’язати всіх працівників загальноосвітніх навчально-виховних закладів дотримуватись правил пожежної безпеки, забезпечити проведення пропаганди безпечної поведінки та здорового способу життя через засоби масової інформації та наочну агітацію, яка буде спрямована на попередження загибелі та травмування людей на пожежах, постійно проводити моніторинг виконання плану заходів щодо профілактики травматизму невиробничого характеру в районі.