Показати меню

Відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів

понеділок, 9 Липень 2018, 16:35
naroh

Головою районної державної адміністрації Сергієм Селевичем проведена нарада з керівниками правоохоронних органів.

На нараді були присутні голова районної ради Олександр Мордик, представники Мелітопольського відділу поліції ГУ НП в Запорізької області, Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції, Мелітопольського об’єднаного військового комісаріату, Мелітопольського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Мелітопольського міськрайонного суду, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради були обговоренні питання стосовно стану оперативної ситуації, дотримання громадського порядку на території району, кадрового забезпечення та безпосередньої діяльності дільничних інспекторів на територіях рад. Окрема увага приділялася розгляду питань стосовно захисту від вирубки лісосмуг.

З питання щодо проведення на території району заходів стосовно протидії пожежам в пожежонебезпечний період було заслухано доповідь начальника Мелітопольського міськрайонного управління ДСНС Івана Пецуха. Так, було зазначено, що управлінням здійснюються відповідні заходи щодо протидії пожежам на території району, проводиться роз’яснювальна робота з керівниками сільськогосподарських підприємств. Проте, вдосконалення потребує робота щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до виникнення пожеж, забезпечення дизельним паливом.

Крім того, в. о. начальника Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції Едуард Мелкумов поінформував з питання декларування доходів, відрахування податків до місцевого та державного бюджетів, легалізації заробітної плати.

За результатами наради, з метою оперативного вирішення проблемних питань, було вирішено проводити відповідні наради двічі на місяць (кожного першого та третього понеділка місяця).