Показати меню

Відбулася нарада із представниками правоохоронних органів

середа, 12 Вересень 2018, 17:47
narpo

Питання щодо стану криміногенної ситуації в районі, вжиття заходів щодо забезпечення громадської безпеки та профілактики правопорушень обговорювалися сьогодні під час наради із представниками правоохоронних органів при голові районної державної адміністрації Сергію Селевичу.

З питання щодо стану оперативної ситуації в Мелітопольському районі, враховуючи доручення голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, виступив заступник начальника головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олександр Панченко, який зазначив, що зважаючи на здійсненні пограбування, у тому числі і управління соціального захисту населення райдержадміністрації, розбої на території району, наразі проводиться відповідний комплекс оперативних заходів. Однією із причин збільшення числа злочинів є безробіття та зниження рівня зайнятості населення. Проте, слід відзначити, що на цей час здійснюється набір кандидатів до патрульної поліції м. Мелітополя, що дасть змогу направити працівників відділу поліції на забезпечення правопорядку безпосередньо на території району. Також зауважив, що утримання стабільної ситуації потребує залучення до цього процесу і представників органів місцевого самоврядування, і громадськості, і місцевого населення.

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич поінформував, що було вирішено розробити графіки виїзду керівництва райдержадміністрації, районної ради, правоохоронних органів на території всіх рад району з метою зустрічей із мешканцями рад, керівниками сільськогосподарських підприємств, громадськості та спільного вирішення питань щодо забезпечення громадської безпеки і профілактики правопорушень.

Наостанок заступник військового комісару з територіальної оборони Мелітопольського об’єднаного військкомату В’ячеслав Фіщук ознайомив присутніх зі станом призову на військову службу, доповів про проведену роботу щодо формування позитивного іміджу військовозобов’язаних (просвітницька робота в навчальних закладах, виїзди мобільних груп, залучення до служби за контрактом тощо).