Показати меню

Відбулась перша стратегічна сесія з розробки Стратегічних пріоритетів розвитку Мелітопольського району до 2030 року

п’ятниця, 1 Жовтень 2021, 18:40
sesiastrategy0

Сьогодні в палаці культури Залізничників м. Мелітополь відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегічних пріоритетів розвитку Мелітопольського району до 2030 року.

У заході взяли участь голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, представники територіальних громад об’єднаного району, партнери, які сприяють вирішенню цього важливого питання для життя нашого регіону.

sesiastrategy1

sesiastrategy2

Вітаючи присутніх, Ігор Судаков зазначив, що вперше про розробку стратегії району говорили на масштабному Азовському форумі у січні місяці, і з того часу ведеться плідна кропітка робота органів влади, громад, Агенції та експертів.

Він подякував директорці Агенції розвитку Мелітополя Ірині Ставовій за організацію цієї зустрічі у колі однодумців, побажав всім плідної роботи, приємного спілкування та з користю проведеного часу.

sesiastrategy3

Захід складався з декількох частин. Перша – передбачала виступи експертів та модераторів, друга – роботу в групах, під час якої була сформована карта проблем, ресурсів та конкурентного середовища. Закінчилось засідання підведенням підсумків, відповідями на запитання та обговоренням наступних кроків.

sesiastrategy4

sesiastrategy5

sesiastrategy6

sesiastrategy7