Показати меню

Вічна пам’ять безвинно померлим…

п’ятниця, 22 Листопад 2019, 14:50
golodomor0

У останню суботу листопада українці традиційно згадують жертв найстрашнішої трагедії в історії українського народу — Голодомору. Події того періоду вписані чорними рядками в літопис і нашого району, адже на його території загинули тисячі людей. Правду про Голодомор кілька десятиріч замовчували та викривляли, проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю страшну трагедію.

Сьогодні жертв Голодоморів згадували на районному заході «Мільйонів горе не заглушить час» в селі Костянтинівка. Біля  пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору 1932–1933 років» зібралося багато люду: представники районної влади, органів місцевого самоврядування, місцеві мешканці.

golodomor2 golodomor3

До слова було запрошено першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Фесика.

«24 листопада — день нашого спільного болю, спільної пам’яті і спільного обов’язку. Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих невинних, кого прирекли на страшну смерть — смерть від голоду. У цей день я закликаю вас пом’янути жертв геноциду українського народу та запалити завтра у вікнах своїх домівок свічки пам’яті на знак скорботи. Вічна шана і незгасна пам’ять жертвам Голодомору», — зазначив у своїй промові Андрій Валерійович.

golodomor4

Продовжився захід проведенням панахиди за померлими, покладанням до пам’ятного знаку квітів та запаленням свічок пам’яті,  які зігріють душі тих, кого в тридцять третьому не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали.

golodomor6

golodomor7 golodomor5

Завершився мітинг-реквієм хвилиною мовчання та пригощанням поминальними солодощами.

golodomor8 golodomor9