Показати меню

Великий крок у розвитку садівництва регіону

п’ятниця, 27 Жовтень 2017, 19:57
shov0

Голова районної державної адміністрації Олександр Мангул взяв участь в урочистому відкритті сучасного фруктосховища з холодильним обладнанням підприємства Мелітопольського району «Блексі фрут компані».

Група компаній «Блексі фрут» є одним із лідерів в регіоні з  вирощування фруктів, ягід, горіхів, прянощів та саджанців фруктових дерев. Підприємство було засновано близько 20 років тому, головний напрямок його діяльності  — вирощування та продаж екологічно чистої плодово-ягідної продукції на території України та за її межами. Сьогодні група компаній «Блексі фрут» має підрозділи в Мелітопольському та Приазовському районах, які активно розвиваються та стрімко нарощують обороти виробництва.

shov1

Перспективний розвиток підприємства безпосередньо пов’язаний із впровадженням інноваційних технологій промислового виробництва плодово-ягідних культур за допомогою німецьких технологій.

Сьогодні генеральний директор компанії Василь Мікулін презентував сучасне фруктосховище із новітнім холодильним обладнанням, яке розташовано на території села Нововасилівка Приазовського району.

Фруктосховище складається із 4 камер, де підтримується оптимальна температура та вологість повітря для довготривалого зберігання близько 1 тисячі тонн яблук або інших плодових культур.

shov3 shov4 shov5

В ході заходу лунало багато теплих привітань та побажань на ім’я керівництва компанії від почесних гостей: голови Приазовської райдержадміністрації  Наталії Романенко, голови Приазовської районної ради Олександра Прокопенка, голови Нововасилівської селищної ради Сергія Фефелова.

shov2

Під час свого виступу голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул зазначив, що дана подія є знаковою для всієї Запорізької області. Це великий крок у розвитку садівництва та плодівництва. Розвиток сільськогосподарської галузі, стабільне функціонування підприємств зазначеного напрямку, залучення нових технологій сприятимуть створенню нових робочих місць, а також розвитку інфраструктури навколишніх населених пунктів. Він висловив надію, що підприємство розвиватиметься і надалі задля процвітання та економічного зростання всієї громади. А в майбутньому, зважаючи на процеси децентралізації, громади будуть конкурувати за такі потужні та перспективні підприємства.

shov6

Сохранить

Сохранить