Показати меню

Велика перемога танцювального колективу «Фантазія»

п’ятниця, 19 Травень 2017, 11:15
tan fan 0

Нещодавно повернувся з творчої поїздки до Києва зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Фантазія» Костянтинівського СБК, який брав участь у XII Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KIEV ART TIME».

Концертний зал центру культури та мистецтв Національного авіаційного університету зібрав на свято більш ніж тисячі учасників зі всієї України.

Завжди сміливий у творчих пошуках, чутливий до нового, зразковий ансамбль естрадного танцю «Фантазія» представив дві композиції, які привернули неабияку увагу глядачів та членів журі.

Народний стилізований «Кривий танець» глядачі сприйняли як неперевершене хореографічне дійство. За результатами конкурсу ця композиція посіла почесне ІІІ-е місце.

Друга композиція — естрадний танець «Вічність», яким наші творчі діти сколихнули весь Київ. Учасники колективу продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та передачі тематики композиції. По завершенню танцювального номеру, члени журі аплодували колективу стоячи, зі слізьми на очах, а в залі тривалий час не стихали оплески розчулених глядачів. За результатами фестивалю композиція посіла І-е місце.

Зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Фантазія» вкотре здобув почесне звання лауреата І ступеня і, як переможець фестивалю, був нагороджений дипломами, кубками та пам’ятними сувенірами.

tan fan 1