Показати меню

Важливі рішення в питаннях функціонування Новобогданівської об’єднаної територіальної громади

четвер, 9 Листопад 2017, 14:41
otg nb 0

Сьогодні на базі Новобогданівської школи відбулась спільна нарада щодо вирішення організаційних питань діяльності новоствореної Новобогданівської об’єднаної територіальної громади. На заході були присутні керівники управлінь та відділів Мелітопольської райдержадміністрації, представники районної ради, Новобогданівської сільської ради, закладів та установ, які надають різноманітні послуги населенню. Крім того, на нараду були запрошені колеги з Михайлівського району, оскільки Новобогоданівська об’єднана територіальна громада була утворена в межах двох районів — Мелітопольського та Михайлівського.

В ході заходу розглядалась ціла низка значущих питань, а саме: питання організації медичного обслуговування, соціального захисту та захисту прав дітей, пенсійного забезпечення жителів Новобогданівської ОТГ, фінансового забезпечення громади, питання реєстрації громадян за місцем проживання, забезпечення правопорядку та ліквідації надзвичайних ситуацій тощо. Також були порушені питання організації податкової роботи, поштового та телефонного зв’язків, функціонування закладів культури та виконання завдань служби зайнятості в умовах об’єднаної громади.

otg nb 2

Захід відбувався у форматі обговорення. Присутні мали змогу визначити проблемні питання відповідного напрямку, висловити власні пропозиції та виробити механізм дій задля їх вирішення.

Прийняття рішень по деяких питаннях потребує втручання органів вищого рівня влади, тому було ініційовано проведення наради з вирішення проблемних питань на рівні обласної державної адміністрації.

На завершення заходу були надані доручення та прийнята низка рішень. Так, у подальшому Новобогданівська ОТГ укладатиме договори на короткотривалий період із КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) МРР ЗО», КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги МРР ЗО», службою у справах дітей райдержадміністрації,  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, Мелітопольською центральною районною лікарнею на отримання відповідних послуг із подальшою передачею субвенції. Ці договори діятимуть у період становлення громади та оформлення відповідної документації. Також планується передати Старобогданівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та Старобогданівське навчально-виховне об’єднання до комунальної власності Новобогданівської ОТГ. Всі бази даних, які стосуються мешканців с. Старобогданівка, теж незабаром будуть передані до установ Мелітопольського району.

otg nb 1

Сохранить