Показати меню

Вакцинація від коронавірусу продовжується

середа, 21 Липень 2021, 11:54
2vaccina0

Сьогодні працівники Мелітопольської районної державної адміністрації та районної ради зробили щеплення 2-ою дозою вакцини від коронавірусу.

Вакцинація проводилась на базі райдержадміністрації, за раніше сформованими списками, за таким же алгоритмом, як і першою. Щеплення робили після заповнення листа-згоди, огляду та роз’яснень лікаря, відповідей на турбуючи питання.

На сьогоднішній день вакцину отримало близько 70 працівників райдержадміністрації, районної ради, районних депутатів, з них 37 – двічі. Так, вони убезпечили себе та свої родини від цієї підступної хвороби, оскільки вакцинація — єдиний спосіб боротьби з COVID-19, єдиний шанс зупинити пандемію.

2vaccina1

2vaccina2

2vaccina3

Слід нагадати, що усі, хто отримав 1-шу дозу вакцини, гарантовано отримають 2-гу дозу. Це стосується всіх вакцин, які використовуються в Україні. Щеплення другою дозою вакцини Comirnaty/Pfizer проводиться через 21–28 днів, вакциною CoronaVac/Sinovac через 28 днів, AstraZeneca через 84 дні після отримання першої дози.

2vaccina4

2vaccina5

Навколо вакцин від Covid-19 в Україні існує безліч страхів і упереджень, проте більшість громадян свідомо підходять до ситуації, яка склалась не тільки в Україні, а і всьому світі.

Сьогодні на території Мелітопольського району створено і працюють 43 пункти вакцинації, 4 мобільні бригади. Крім того, створено стаціонарний пункт вакцинації 4 типу на території м. Мелітополь із здатністю зробити щеплення 250-300 осіб на день. Даний пункт розташований на базі Амбулаторії № 3 м. Мелітополя, за адресою: проспект Богдана Хмельницького, 46. В цьому пункті вже щеплено близько 1000 осіб вакциною CoronaVac, а вже найближчим часом з’явиться можливість вакцинувати вакциною Pfizer.