Показати меню

В районі здійснюється моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель, приміщень та житлових будинків

середа, 9 Серпень 2017, 14:40
pandus

З метою забезпечення додержання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю, а також контролю за належним облаштуванням засобами безперешкодного доступу об’єктів громадського та цивільного призначення для людей з особливими потребами головою райдержадміністрації Олександром Мангулом було прийняте розпорядження від 04.08.2017 № 299 «Про здійснення моніторингу стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення до будівель і приміщень закладів або установ загального користування та житлових будинків», яким утворено та затверджено склад відповідної робочої групи.

Сьогодні відбулося перше засідання даної групи. В ході засідання  присутнім були надані роз’яснення щодо механізму здійснення моніторингу, а також надання звітної інформації. Крім того, було акцентовано на обов’язковій фотофіксації об’єктів, а саме: пандусів, сходів, дверних прорізів, санвузлів, облаштування території, прилеглої до будівлі тощо.