Показати меню

В районі вшановували захисників України

четвер, 11 Жовтень 2018, 14:49
zahukr0

14 жовтня 2014 року указом Президента України встановлено державне свято — День захисника України. Це свято відзначається у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Це свято усіх тих, хто покликаний захищати свою Батьківщину, нагода згадати звитяги предків, які своєю кров’ю здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

Сьогодні під час проведення районного заходу до Дня захисника України вітали героїв нашої Батьківщини, вшановували хвилиною мовчання пам’ять загиблих борців, які захищали єдність та незалежність нашої держави.

Розпочався святковий захід із церемонії урочистого підняття Державного Прапора України та Прапора Мелітопольського району. Почесне право підняти прапори було надано учасникам АТО та військовослужбовцям Збройних Сил України. Вже через декілька хвилин під звуки Державного Гімну України в небі майоріли славетні прапори.

zahukr2 zahukr3

Продовжився захід у великій залі засідань районної ради. Участь в урочистостях взяли військовослужбовці, учасники АТО, представники влади та громадськості, волонтери.

zahukr4 zahukr5

До присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Селевич. Він зазначив, що День захисника України — це свято нескорених, бо незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це та усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє. Завдяки мужності та самовідданості добровольців, військовослужбовців, небайдужих людей, ми маємо можливість спокійно жити та працювати на своїй рідній землі під мирним небом.

zahukr6

Після виступів керівників району, представника військкомату та церкви, очільників ГФ «Козацький дозор» та Спілки учасників АТО відбулась церемонія нагородження та концертна програма патріотичного змісту.

zahukr7 zahukr8 zahukr9

Співочі, циркові та танцювальні колективи району дарували всім свої найкращі номери, дякували нашим захисникам за мир та спокій у нашому краї.

zahukr10 zahukr11 zahukr12