Показати меню

В районі відбувся турнір з футболу серед команд юнаків на Кубок голови Мелітопольської районної державної адміністрації

понеділок, 14 Вересень 2020, 11:41
futkubgol0

12 вересня в День фізичної культури і спорту на базі спортивного табору села Тамбовка відбувся турнір з футболу серед команд юнаків на Кубок голови Мелітопольської районної державної адміністрації, започаткований в 2015 році.

В цьому році турнір присвячений 90-річчю створення Мелітопольського району.

В турнірі взяли участь 5 команд. Це збірна команда вихованців секції з футболу районної дитячо-юнацької спортивної школи з сіл Костянтинівка та Вознесенка, команда юнаків села Терпіння «Дружба», команда вихованців Терпіннівської спеціалізованої школи-інтернату «Легіон», команда юнаків села Семенівка, а також збірна команда юнаків Мирненської ОТГ ЗО (смт Мирне та села Новопилипівка).

За підсумками турніру володарем Кубку стала команда вихованців районної ДЮСШ, ІІ місце посіла команда Терпіннівської ШІ «Легіон», ІІІ місце – команда Мирненської ОТГ.

Кращім воротарем було визначено Фурунжиєва Максима (команда «Дружба»), кращім нападником – Заікіна Назара (команда села Семенівка) та кращім захисником – Петрушева Кирила (команда «Легіон).

Всі команди – учасники турніру отримали дипломи та призи від голови райдержадміністрації (футбольні м’ячі), а також грамоти та медалі від районної ДЮСШ.

futkubgol1

futkubgol2

futkubgol3