Показати меню

В районі готуються до заходу з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії

вівторок, 20 Березень 2018, 16:07
org chorn

Сьогодні за участі фахівців райдержадміністрації, районної ради, працівників медичних закладів району та представників громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Мелітопольського району»  відбулось засідання організаційного комітету щодо підготовки районного заходу з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії.

По-перше, було порушено питання щодо соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

В ході доповіді було зазначено, що на сьогодні на території району проживає 167 осіб, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, в тому числі 73 учасника ліквідації наслідків на ЧАЄС (5 осіб 1-ої категорії, 55 осіб 2-ої категорії та 13 осіб 3-ої категорії). Потерпілі 1-ої та 2-ої категорій користуються 50 % пільгами на оплату житлово-комунальних послуг, 4 ліквідатора користуються 100 % пільгами. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проводяться компенсаційні виплати постраждалим чорнобильцям.

По-друге, обговорено питання медичного обслуговування громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Наостанок, присутні розглянули пропозиції щодо проведення районного заходу з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії, вирішили деякі організаційно-технічні моменти та погодили сценарій заходу.

Так, було вирішено провести концерт-спомин з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня о 10 годині у великій залі районної ради за участі чорнобильців, школярів району та громадськості.