Показати меню

В районі готуються до відзначення травневих свят

четвер, 20 Квітень 2017, 15:54
org ts

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 10.04.2017 № 104, з метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, вшанування пам’яті її жертв, посилення державної підтримки ветеранів війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму та національної гідності в районі створено організаційний комітет з підготовки та відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До складу оргкомітету увійшли керівники району, працівники районної державної адміністрації та районної ради, сільські голови, представники військкомату, ветеранської організації, медичних та правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадськості.

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Мангула відбулось перше засідання організаційного комітету.

Розпочав захід Олександр Мангул, який акцентував увагу на тому, що День перемоги — одне з найважливіших свят. До його проведення треба підходити ретельно та відповідально, охопивши особливою турботою ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та нинішніх захисників Вітчизни — учасників антитерористичної операції.

В ході заходу було поінформовано про медичне обслуговування та стан соціального захисту ветеранів війни, також обговорені заходи по відзначенню Дня перемоги у Мелітопольському районі.

За інформацією начальника відділу культури, туризму та спорту  райдержадміністрації Наталії Фатєєвої, в населених пунктах району відбудуться урочистості з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення із покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховання воїнів-визволителів. Триває робота по упорядкуванню меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим у Другій світовій війні. Окремо було зауважено на ідейно-змістовному наповненні травневих свят.

По завершенню доповіді присутні перейшли до обговорення питання щодо проведення районного урочистого заходу. Були заслухані різні пропозиції, визначена низка організаційних моментів святкування, надані відповідні доручення та рекомендації.

Організаційним комітетом було вирішено провести районний урочистий захід біля меморіалу с. Терпіння, залучивши представників громадськості, ветеранів війни, учасників АТО та молодь.