Показати меню

В районі готуються до відзначення свят

вівторок, 10 Жовтень 2017, 15:43
orgkomit

Незабаром в Мелітопольському районі відзначатимуть День захисника України та 74 річницю визволення Мелітопольського району від фашистських загарбників.

З метою відзначення зазначених свят на належному рівні розпорядженням голови райдержадміністрації було створено організаційний комітет. Сьогодні члени організаційного комітету зібралися на засідання.

Розпочав засідання голова райдержадміністрації Олександр Мангул, який зазначив, що всі заплановані заходи повинні бути наповнені ідеями виявлення поваги та шани захисникам нашої держави, її територіальної цілісності та суверенітету.

В ході заходу присутні ознайомилися із основними заходами щодо підготовки до відзначення Дня визволення Мелітопольського району, обговорили пропозиції стосовно святкування, вирішили деякі організаційно-технічні моменти. За результатами обговорення було прийнято рішення провести районний мітинг 23.10.2017 об 11 годині біля меморіального комплексу «Вотан». Деякі тонкощі організації святкування будуть вирішені під час наступного засідання організаційного комітету, яке відбудеться  наступного тижня.

Крім того, під час засідання було затверджено сценарій до Дня захисника України, який запропонувала в. о. директора районного організаційно-методичного центру народної творчості Ірина Корнілова.