Показати меню

В районі готуються до відзначення державних свят

четвер, 9 Серпень 2018, 14:36
orgkom

«Незабаром наша країна відзначатиме державні свята: День Державного Прапора України та 27-у річницю незалежності України. Всі святкові заходи, які відбуватимуться на території району, повинні пройти на високому організаційному рівні із урочистими церемоніями підняття Державного Прапора України, покладанням квітів до пам’ятних знаків та меморіальних дошок, присвячених борцям за свободу та незалежність України», — з таких слів розпочав засідання організаційного комітету щодо відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України голова районної державної адміністрації Сергій Селевич.

Продовжилось засідання оргкомітету розглядом проекту сценарію районного урочистого заходу.  Присутні висловили пропозиції та зауваження до запропонованого сценарію і вирішили деякі організаційно-технічні моменти святкування. На наступному засіданні буде остаточно затверджено сценарій урочистого заходу.

За результатами подальшого обговорення було вирішено провести районні урочистості 23 серпня о 10 годині у великій залі засідань районної ради.