Показати меню

В районі готуються до проведення весняно-польових робіт

вівторок, 26 Лютий 2019, 15:35
nar_vpr0

В районній державній адміністрації проведено нараду-семінар з питань готовності до проведення весняно-польових робіт у 2019 році.

На захід були запрошені очільники районної влади, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, науковці Таврійського державного агротехнологічного університету, обласні та районні представники управління агропромислового розвитку, Держпродспоживслужби, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області та інші.

У вступному слові голова районної державної адміністрації Сергій Селевич підкреслив, що метою семінару є плідне об’єднання підсумків наукових досліджень та практичних досягнень аграріїв-практиків. Він поставив задачі щодо проведення комплексу весняно-польових робіт та побажав плідної праці як сьогодні на нараді, так і у полі під час проведення комплексу весняно-польових робіт та посівної компанії.

nar_vpr00

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик виступив з аналізом стану справ в господарствах району щодо готовності до весняно-посівної компанії 2018 року. Він зауважив, що на поточну дату 96 % посівів озимих культур знаходяться в доброму та задовільному стані. Обстеження та спостереження свідчать, що озимі збереглися після перезимівлі у повному обсязі і основна задача весняного періоду – їх підживити та провести посівну в оптимальні та стислі строки. Практично всі господарства мають добрива в повному обсязі для весняного підживлення.

Також присутні зупинилися на питаннях аналізу стану озимих культур в осінній період, фітосанітарному стані, системі захисту сільськогосподарських культур у весняний період, боротьби з хворобами, безпеки під час виконання весняно-польових робіт, а також упередженні і недопущенні загибелі бджіл під час оброблення сільськогосподарських культур агрохімікатами.

На завершення заходу сільгосптоваровиробникам було рекомендовано провести комплекс весняно-польових робіт, особливо сівбу ранніх ярих культур, в максимально стислі строки.

nar_vpr1 nar_vpr2