Показати меню

В районі борються зі сказом

понеділок, 13 Листопад 2017, 15:57
vak sob

У зв’язку зі збільшенням випадків захворювання на сказ свійської м’ясоїдної тварини на територію с. Данило-Іванівка Новенської сільської ради та с. Новомиколаївка Новомиколаївської сільської ради накладено карантинні обмеження. Таке рішення було прийнято в ході проведення засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації.

За інформацією начальника ДУ «Мелітопольська районна державна лікарня ветеринарної медицини» Олександра Чернятіна, обидва випадки виявлення захворювання на сказ майже ідентичні: на подвір’я приватних будинків приблудилися коти, які, після нанесення укусів господарям будинків, були вбиті. Аналізи біоматеріалів тварин підтвердили захворювання на сказ.

Після доповіді члени комісії затвердили план необхідних дій по боротьбі зі сказом свійських м’ясоїдних на території зазначених населених пунктів. Так, вирішено забезпечити проведення заходів щодо відстрілу вовків, безпритульних собак та котів в зонах підвищеного ризику, провести в повному обсязі щеплення тварин проти сказу на території району та карантинній зоні, здійснити роз’яснювальну роботу серед населення щодо профілактики сказу та заходів безпеки. Крім того, заборонено продаж, купівлю та вивезення не вакцинованих собак, котів, а також диких тварин з зони карантинних обмежень.