Показати меню

В райдержадміністрації вітали з Днем державної служби та Днем Конституції України

п’ятниця, 26 Червень 2020, 16:07
denkonst0

Щороку 28 червня українці святкують одне з найголовніших державних свят — День Конституції України. Конституція України — це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення всього суспільства.

Символічним є те, що напередодні Дня Конституції України, 23 червня, професійне свято відзначають служителі народу, люди, від яких в певній мірі залежить мир, спокій, добробут і процвітання України — державні службовці.

Сьогодні в великій залі засідань районної ради відбулись урочистості, присвячені одразу двом державним святам: Дню державної служби та Дню Конституції України. Розпочалась урочиста частина із виконання Гімну України та виступів керівників районної влади.

Голова районної державної адміністрації Володимир Цап привітав всіх присутніх з Днем Конституції України та Днем державної служби. Продовженням вітального виступу стало вручення обласних та районних нагород.

denkonst1 denkonst2

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих, які віддали своє життя заради незалежності та свободи нашої Батьківщини.

Наприкінці урочистого заходу голова районної державної адміністрації Володимир Цап та голова районної ради Олександр Мордик прийняли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченко.

denkonst3 denkonst4