Показати меню

В Мелітопольському районі планують грандіозне свято для малечі

середа, 17 Травень 2017, 15:45
sv malechi

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки їхнє майбутнє, а й майбутнє нашої країни. Та, на жаль, дуже часто саме діти найбільше страждають від байдужості дорослих чи збігу трагічних обставин. Ці діти потребують особливої уваги з боку суспільства та держави.

За ініціативи голови районної державної адміністрації Олександра Мангула в Мелітопольському районі для дітей пільгових категорій планується провести свято до Міжнародного дня захисту дітей.

З цього приводу сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська провела засідання робочої групи, в ході якого були обговорені питання організації та проведення святкування. Також розглянуті основні етапи заходу та ключові моменти сценарію. Організатори пропонують захоплюючу розважальну програму для маленьких мешканців району, кінні прогулянки та купу незабутніх вражень. Крім того, вони обіцяють, що жоден маленький учасник заходу не залишиться без уваги та солодощів.

По закінченню засідання, членами робочої групи було прийнято рішення провести святковий захід 1 червня о 14 годині на території Новенської сільської ради. Вже наступного тижня відбудеться наступне засідання, де остаточно узгоджуватимуть сценарій заходу та вирішуватимуть останні організаційно-технічні моменти святкування.