Показати меню

В Астраханці встановлено пам’ятник учаснику АТО

четвер, 11 Квітень 2019, 16:44
pamyatnik_astra0

У жовтні 2016 року Україна втратила близько 20 своїх захисників на Сході країни. Проте це не суха статистика. Це міста та села. Це батьки, брати, кохані. Це різні долі, але одне спільне на всіх горе.

У переліку загиблих героїв є ім’я Олександра Сизова,  родом із села Астраханка Мелітопольського району. Військовослужбовець 23-го окремого мотопіхотного батальйону «Хортиця» загинув 10 жовтня біля села Талаківка Волноваського району Донецької області внаслідок осколкового ураження. Поховали його поруч із батьком на сільському кладовищі в с. Астраханка.

Сьогодні, з метою увічнення пам’яті героя, було урочисто відкрито пам’ятник Олександру Сизову.

Участь у заході взяли знайомі та побратими загиблого, представники районної влади, сільської ради, громадськість.

Під час відкриття меморіалу голова районної державної адміністрації Сергій Селевич зазначив, що пам’ять — це єдине, чого потребують захисники, які віддали свої життя заради спокою на нашій землі. Пам’ятати потрібно, оскільки майбутні покоління повинні знати та шанувати своїх героїв, які відстоювали свободу та незалежність Батьківщини.

По закінченню виступів учасники заходу, низько схиливши голови, вшанували пам’ять полеглого бійця хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

pamyatnik_astra1