Показати меню

Урядова програма «Доступні ліки» перейшла в адміністрування Національної служби здоров’я України

понеділок, 8 Квітень 2019, 11:21
up_dl0

Вже багато людей гідно оцінили переваги урядової програми «Доступні ліки», яка дозволяє забезпечити громадянин України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Завдяки реалізації вищезазначеної програми хворі на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет 2 типу мають можливість отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою, за умови виписаного від сімейного лікаря рецепту.

З 1 квітня урядова програма «Доступні ліки» перейшла в адміністрування Національної служби здоров’я України. Після укладання договорів між Національною службою здоров’я та аптеками, запрацює електронний рецепт і вже НСЗУ почне здійснювати оплати аптекам за зазначеною програмою.

З метою безперебійного виконання урядової програми «Доступні ліки» та своєчасного забезпечення населення району необхідними безкоштовними ліками голова райдержадміністрації Сергій Селевич провів нараду з керівниками аптечних закладів, які обслуговують населення району. Також на нараду були запрошені головні лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги, центральної районної лікарні  та Вознесенської амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.

У ході заходу присутні обговорили зміни умов фінансування, подальші перспективи та шляхи реалізації програми «Доступні ліки». За словами керівників аптечних закладів, деякі з них вже уклади договори з НСЗУ для надання безкоштовних ліків за електронними рецептами, наразі триває робота щодо підключення до системи, яка триватиме до середини квітня — початку травня поточного року.

up_dl1