Показати меню

«Україна — понад усе!»

п’ятниця, 13 Жовтень 2017, 12:30
denzah0

Згідно з указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу 14 жовтня визначено державним святом — Днем захисника України. Крім того, цього дня в Україні відзначають Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

«Україна — понад усе» — саме під такою назвою сьогодні в райдержадміністрації відбулось районне свято з нагоди Дня захисника України.

З щирими вітаннями до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Мангул: «День захисника України — це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Завдяки мужності і незламності наших захисників ми довели, що Україна – єдина і незламна! Ми – нація! Ми – український народ! Від щирого серця бажаю всім вам мирного неба, добробуту і наснаги, вагомих здобутків в ім’я нашої держави! Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!».

denzah1

У святковій програмі були згадані героїчні сторінки історії України, звитяги захисників нашої Вітчизни, а саме: козаків, ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції та інших. Окрема увага була адресована жінкам-учасникам АТО та дружинам військовослужбовців, їм були подаровані букети квітів та гучні оплески.

denzah2 denzah3

denzah5 denzah4

Найактивніші представники військової професії були нагороджені почесними грамотами та подяками.

denzah6 denzah7

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя заради мирного неба на нашій землі.

Свято урізноманітнювалося чудовим патріотичним концертом, який підготували талановиті аматори Мелітопольського району. Святковий концерт подарував гарний настрій усім присутнім.

denzah8 denzah9 denzah10 denzah11

denzah12