Показати меню

Учні Мелітопольського району – учасники Обласної краєзнавчої конференції

середа, 27 Листопад 2019, 14:27
konfkraeznav0

Нещодавно в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбулась ХХХІХ Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізького краю», присвячена 80-річчю утворення Запорізької області. Головною метою заходу є залучення учнівської молоді до активної дослідницької діяльності з вивчення та збереження природної та історико-культурної спадщини рідного краю.

Мелітопольський район на конференції представили Максим Шаповалов, учень 11 класу Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» (керівник Ольга Горбова), Софія Железкова і Анастасія Даниліна з 8 класу Мордвинівської ЗШ І–ІІІ ст. (керівник Людмила Жейнова) та Курінних Нікіта, учень 8 класу Промінівської ЗШ І–ІІ ст. (керівник Катерина Покамєстова).

Учасники змагалися у трьох секціях: «Туристсько-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Мандруємо Запорізьким краєм», «Гуманітарне краєзнавство» та «Природниче краєзнавство».

За рішенням суддівської колегії на секції «Гуманітарне краєзнавство» Максим Шаповалов посів І місце, Софія Железкова – ІІІ. Анастасія Даниліна виборола І місце та відзначена грамотою за кращий виступ на секції «Туристсько-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Мандруємо Запорізьким краєм».

konfkraeznav1 konfkraeznav2