Показати меню

Триває підготовка до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

понеділок, 10 Лютий 2020, 16:31
zasafgan

Голова районної державної адміністрації Володимир Цап провів засідання робочої групи з питань підготовки до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Основним питанням засідання було затвердження сценарію проведення районного заходу. Працівниками комунального закладу «Районний центр культури» Мелітопольської районної ради Запорізької області розроблено та озвучено попередній сценарій святкування. Після обговорення пропозицій та внесення деяких доповнень сценарій заходу було затверджено.  Також у ході засідання окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про виконання доручень, які були надані на попередньому засіданні.

Слід нагадати, що районний захід з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан відбудеться 14 лютого 2020 року о 10:00 у великій залі засідань Мелітопольської районної ради Запорізької області.