Показати меню

Свято справжніх патріотів!

п’ятниця, 20 Листопад 2020, 13:10
gidno

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору (Указ Президента України  від 13 листопада 2014 року № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи».

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього. Це підтвердженням того, що попри різні погляди, різне походження —українці вміють об’єднуватися та відстоювати найголовніші цінності.

У цей день ми вшановуємо пам’ять загиблих героїв під час Революції Гідності, загиблих українських воїнів, які захищали державний кордон на Сході України. Низький уклін всім героям Небесної Сотні, всім українським воїнам, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Любов до України єднає нас у боротьбі з агресором, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших дітей! Бажаємо всім мирного неба, єдності, благополуччя і добробуту кожній родині!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації              Володимир ЦАП