Показати меню

Свято першого дзвоника

вівторок, 1 Вересень 2020, 15:05
1veres0

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Не став винятком і цей рік.

Вітальні слова та квіти – так для учнів перших класів пройшло свято першого дзвоника в Орлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. На урочистій частині дозволили бути присутніми батькам, але з дотриманням дистанції та в масках.

Привітати із початком нового навчального року учнів, педагогічний колектив та батьків на святі прибули голова райдержадміністрації Володимир Цап та начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Фатєєва.

Розпочався захід із виконання Державного Гімну України. Відкрила урочисту лінійку директор школи Світлана Пейчева. Привітавши зі святом, подякувала за сприяння у підготовці закладу до нового навчального року райдержадміністрації та батьківському колективу.

Очильник району привітав усіх присутніх з 1 вересня та побажав їм міцного здоров’я, радості і натхнення, миру та злагоди. Особливі слова вітань він адресував першокласникам, для яких сьогодні відкриються двері країни знань, нових досягнень, цікавих справ та власних талантів. Одинадцятикласникам Володимир Дмитрович побажав використовувати кожну мить життя та досягати поставлених цілей. У вітальному слові голова райдержадміністрації зазначив, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти, зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Наостанок Володимир Дмитрович подарував навчальному закладу ноутбук та висловив сподівання, що нова оргтехніка сприятиме створенню належних умов для здобуття учнями освіти.

Варто зазначити, що сьогодні за шкільні парти Мелітопольського району сіло 505 першокласників. Загалом навчальний рік розпочався для 4395 учнів.

1veres1

1veres2

1veres3