Показати меню

Сумуємо з приводу загибелі захисника України

понеділок, 23 Січень 2017, 15:10
svecha

Передчасно пішов із життя справжній патріот своєї Батьківщини, борець за цілісність та незалежність нашої держави Мінченко Олександр Степанович. Старший сержант, командир 2 мотопіхотного взводу 3-ї мотопіхотної роти, військової частини В0131 був призваний до лав Збройних Сил України в 2014 року, по закінченню служби виявив бажання і надалі захищати територію України, продовживши службу на контрактній основі.

Невичерпний патріотизм, відданість ідеалам незалежної, демократичної та заможної України, непохитний бойовий дух Олександра назавжди залишиться яскравим прикладом для всіх нас. Смерть Олександра Мінченка  – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, побратимів та усього українського суспільства.

Мелітопольська районна державна адміністрація та Мелітопольська  районна рада висловлюють глибоке співчуття родині Мінченко. Поділяємо гіркий біль непоправної втрати, схиляємо голови в глибокій скорботі і сумуємо разом з Вами. Світла пам’ять про справжнього патріота України, який присвятив своє життя служінню Україні, назавжди лишиться в наших серцях.