Показати меню

Спорт для всіх — спільна турбота!

вівторок, 13 Березень 2018, 17:10
spt trb

Щорічно відповідно до наказу Державної служби молоді та спорту України від 18.01.2012 № 208 в період з 01 по 30 квітня проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх — спільна турбота», мета якого — покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення країни, активізації процесів ремонту та облаштування простіших спортивних споруд і майданчиків за місцем проживання.

Мелітопольський район щорічно бере активну участь у проведенні Всеукраїнського місячника.

У 2017 році завдяки цілеспрямованій діяльності мешканців району, більшість яких — це педагоги та учні навчальних закладів, в районі було упорядковано та відремонтовано 70 спортивних майданчиків.

Кількість осіб, які брали участь у проведенні місячника, становить 4983 (майже 10 % від загальної кількості населення району).

Кращими з упорядкування стали спортивні майданчики села Семенівка.

За підсумками проведення місячника в області Мелітопольський район посів ІІІ місце. До речі, за підсумками проведення зазначеного місячника в області, наш район входить до трійки лідерів з 2014 року, кращими населеними пунктами було визначено села Костянтинівка (ІІІ місце, 2014 рік), Тамбовка (ІІ місце, 2015 рік) та Новобогданівка (ІІІ місце, 2016 рік).

Районна державна адміністрація пропонує всім мешканцям Мелітопольського району взяти активну участь у квітні 2018 року в місячнику з упорядкування та ремонту спортивних майданчиків, на яких діти та молодь району в подальшому будуть удосконалювати свої спортивні здібності.

Спорт для всіх — це спільна турбота!